Blog

Uporczywe zabrudzenia po remoncie. Jak z nimi walczyć?
Mimo osiągnięcia upragnionego efektu wizualnego musimy liczyć się z tym, że niektóre pozostałości budowlane będą sprawiać problemy. Dzieje się tak niezależnie od tego, czy wykonujemy remont samodzielnie, czy robi to za nas doświadczona ekipa. Oto kilka praktycznych wskazówek na temat tego, jak w skuteczny i bezpieczny sposób wyczyścić niektóre powierzchnie.
więcej Piątek, 15 grudnia 2017
Modne i praktyczne. Popularne trendy, które warto wykorzystać w swojej kuchni
Z reguły odradza się podążanie za chwilową modą przy urządzaniu wnętrz. Jednak w ostatnich latach pojawiły się trendy, które dzięki swojej funkcjonalności i estetyce, będą stanowić ponadczasowy i wartościowy element każdej kuchni. Oto kilka modnych, aranżacyjnych praktyk, które mogą Ci się spodobać!
więcej Poniedziałek, 4 grudnia 2017
4 sposoby na optyczne powiększenie małego przedpokoju
Fronty meblowe to nie tylko element ozdobny, ale również idealny sposób na dodanie wnętrzu przestronności. Miejscem, w którym zazwyczaj spotykamy się z problemem małej przestrzeni, jest przedpokój. Wbrew pozorom, nieważne, jaki metraż posiadamy. Oto cztery praktyczne wskazówki, dzięki którym mały przedpokój nabierze charakteru i wyda się większy.
więcej Środa, 15 listopada 2017
Matowa stal – popularny trend w urządzaniu kuchni. Przedstawiamy jesienne nowości!
Jesienią do asortymentu firmy Frontpol dołączyły dekory Inox. To wyjątkowa seria frontów, które wpisują się w obecnie panujący trend na metaliczny mat. Dekory Inox posiadają uszlachetnioną powierzchnię stali szczotkowanej, która dodaje elegancji każdej kuchni. Podpowiadamy, do jakich wnętrz pasują najbardziej!
więcej Piątek, 3 listopada 2017
Meble do łazienki. Jak wybrać, żeby nie żałować?
Odpowiednio dobrane meble, kafelki i dodatki mogą stworzyć namiastkę małego, osobistego SPA. Urządzając łazienkę, należy pamiętać, że jest to dość specyficzne pomieszczenie, które wymaga dobrze przemyślanych rozwiązań. Podpowiadamy, czym kierować się przy wyborze mebli łazienkowych.
więcej Środa, 18 października 2017
Tego lepiej unikać! Siedem błędów popełnianych przy urządzaniu kuchni
Dobrze urządzona kuchnia wymaga dobrego planu i stosowania się do zasad ergonomii. Dzisiaj przedstawiamy siedem błędów aranżacyjnych, które mogą zepsuć cały efekt lub po prostu ograniczyć funkcjonalność pomieszczenia. Czego wystrzegać się przy urządzaniu kuchni?
więcej Czwartek, 5 października 2017
Marzysz o metamorfozie kuchni bez kosztownego remontu? Czas na wymianę frontów
Czasem nawet pozornie niewielka zmiana może odegrać dużą rolę i całkowicie odmienić wygląd naszej kuchni. Jedną z najlepszych i najtańszych metod na odnowienie starych szafek jest wymiana samych frontów. To właśnie one jako pierwsze rzucają się w oczy, przyćmiewając pozostałe części wyposażenia.
więcej Środa, 27 września 2017
Jak urządzić przytulną i elegancką kuchnię? Postaw na intrygujące beże i szarości
Zarówno beż, jak i szary, należą do kategorii „barw ziemi”, ponieważ zostały zaczerpnięte wprost z otaczającej nas natury. Dzięki temu wprowadzają do pomieszczenia efekt przytulności, odprężenia,oraz niezwykłej harmonii.
więcej Wtorek, 19 września 2017
Więcej dekorów i grubsze fronty meblowe

Więcej dekorów i grubsze fronty meblowe

Oj, działo się, działo. Każda z firm chciałaby tyle osiągnąć, co Frontpol producent frontów meblowych w tym roku – nowe dekory, nowe parametry, nowe metody sprzedaży. Najważniejsze, że zyskuje na tym klient.
więcej Środa, 28 sierpnia 2013
Więcej nowych dekorów frontów meblowych

Więcej nowych dekorów frontów meblowych

13 nowych kolorów frontów meblowych akrylowych o podwyższonej odporności na zadrapania wprowadziła do oferty firma Frontpol.
więcej Środa, 28 sierpnia 2013
Czerwień w błyszczącym połysku

Czerwień w błyszczącym połysku

W styczniu firma Frontpol zasiliła ofertę kolejnymi produktami w intrygujących dekorach polygloss. Są to cztery wybarwienia – taupe, czerwony, markassar cayo oraz orzech baltimore.
więcej Środa, 28 sierpnia 2013
Fronty meblowe 38 mm z obrzeżem Alu 3D

Fronty meblowe 38 mm z obrzeżem Alu 3D

 Do oferty grubych frontów produkowanych przez firmę Frontpol dołączyły fronty z obrzeżem Alu 3D. Teraz klient ma do wyboru trzy wersje wykończenia frontów grubych – obrzeżem czarnym, polarnym oraz imitującym aluminium z efektem 3D.
więcej Środa, 28 sierpnia 2013
13 nowych akryli i głębokie struktury frontów meblowych

13 nowych akryli i głębokie struktury frontów meblowych

Od maja klienci mogą nabywać w firmie Frontpol fronty meblowe akrylowe klasy Premium X w 13 nowych kolorach. Jak zapowiada producent, oferta będzie sukcesywnie poszerzana.
więcej Środa, 28 sierpnia 2013
17 nowych kolorów frontów meblowych

17 nowych kolorów frontów meblowych

Od sierpnia zostaje poszerzona linia produktów frontów meblowych w wysokim połysku oferowana przez firmę Frontpol. Sześć dekorów drewnopodobnych oraz jedenaście jednobarwnych i fantazyjnych są efektem rosnącego zainteresowania powierzchnią polygloss. 
więcej Środa, 28 sierpnia 2013

Przejdź do góry strony