Frontpol Fronty Kuchenne Meblowe Akrylowe

Spectrum GLOSS

Front MDF powleczony transparentnym laminatem PET o grubości 75μ – poziom połysku >85 gloss-ów. Powierzchnia frontu odporna na czynniki chemiczne, zarysowania i uszkodzenia. Do pielęgnacji nie są wymagane specjalne środki konserwujące. Tył płyty wykończony melaminą w kolorze frontu.

Producent frontów meblowych: Frontpol.

Max. wymiar frontu 2780 x 1230 mm
Min. wymiar frontu 70 x 150 mm
Grubość 18 mm

Dostępne kolory

Legenda:

Nowość — nowy kolor w kolekcji.   -  
Tył w kolorze frontu — tył, czyli tzw. "plecy" w kolorze frontu.   -  
Kolory NIEMANN   -  

Dodatkowe informacje:

Zastosowana w produkcji technologia polegająca na nałożeniu na powierzchnię frontu warstwy transparentnego laminatu PET, nadaje jej niezwykłego uroku i subtelnego charakteru. Grubość frontu MDF 18 mm, dedykowane obrzeża, tył płyty w kolorze frontu, wysoko odporne na działanie czynników zewnętrznych, promieniowanie UV, zarysowania i uszkodzenia, komfortowe w użytkowaniu.

Informacja dla klienta:

 Udzielamy 100 miesięcy gwarancji.

Darmowe próbki frontów, które pomogą dokonać odpowiedniego wyboru koloru.
Zachęcamy do zamawiania darmowych próbek frontów o wymiarach 20 × 30 cm.
Zamów darmowe próbki

Firma Frontpol działa na rynku od 2008 r.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest najwyższa jakość w kraju, szeroka paleta kolorów, krótki czas realizacji oraz miła, profesjonalna obsługa. Coraz wyższe wymagania klientów skłaniają nas do podnoszenia standardów. Jesteśmy innowacyjni, elastyczni, podążamy zgodnie z trendami, staramy się wnosić nowe pomysły i rozwiązania.

Czytaj więcej

Sieć sprzedaży


Front MDF powleczony transparentnym laminatem PET o grubości 75μ – poziom połysku >85 gloss-ów. Powierzchnia frontu odporna na czynniki chemiczne, zarysowania i uszkodzenia. Do pielęgnacji nie są wymagane specjalne środki konserwujące. Tył frontu wykończony melaminą w kolorze frontu.

Przejdź do góry strony