Frontpol Fronty Kuchenne Meblowe Akrylowe

Frontpol s.c. - na rynku od 2008 r.

Początki działalności firmy były skromne – wynajęta hala produkcyjna w Nowej Wsi Lęborskiej, kilka prostych maszyn: pilarka formatowa, pilarka panelowa, kilku pracowników i ambicja założycieli pochłoniętych pasją do meblarstwa, aby zaoferować najbardziej wymagającemu odbiorcy produkt najwyższej jakości. 

Po kilku latach wytężonej, ciężkiej pracy nadeszły pierwsze rezultaty – przenosiny do większej już własnej hali w Godętowie, sukcesywna rozbudowa powierzchni magazynowych, inwestycja w najnowocześniejszy sprzęt, postawienie akcentu na kapitał ludzki, wykwalifikowana i doświadczona załoga, coraz bardziej poszerzająca się sieć odbiorców hurtowych i detalicznych.

Pionierskie rozwiązania, takie jak np. wprowadzenie na polski rynek frontów meblowych w wysokim połysku — akryl oraz polygloss i polymatt z płyt niemieckiego producenta frontów NIEMANN POLSKA, okazały się być trafną odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby coraz bardziej wymagających Klientów.

Dziś Frontpol s.c. to rozpoznawalna na rynku meblarskim marka kojarzona z najwyższą w kraju jakością, solidnością, profesjonalnym podejściem do Klienta, z szeroką ofertą wzorów i kolorów, oferująca krótki czas realizacji i serwis gwarancyjny. 

Fronty meblowe Frontpol s.c. sprzedawane są w całej Polsce poprzez sieć hurtowni oraz bezpośrednio w siedzibie firmy. 

Od 1 lipca 2011 r. fronty Frontpol s.c. oznaczone są hologramem opatrzonym logotypem. Hologram jest gwarantem oryginalności i najwyższej jakości produktów.

 

Frontpol s.c. - fronty z górnej półki

O nas
O nas
O nas
O nas

Sieć sprzedaży


Przejdź do góry strony