Background Image

O nas

Frontpol Fronty Kuchenne Meblowe Akrylowe

Firma Frontpol działa na rynku od 2008r.

Jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek fronty meblowe w wysokim połysku - akryl oraz polygloss i polymatt z płyt niemieckiego producenta frontów NIEMANN POLSKA. Fronty meblowe w wysokim połysku dają wiele możliwości, znajdują zastosowanie w kuchniach, łazienkach, zabudowach wnętrz.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest najwyższa jakość w kraju, szeroka paleta kolorów, krótki czas realizacji oraz miła, profesjonalna obsługa.
Coraz wyższe wymagania klientów skłaniają nas do podnoszenia standardów. Jesteśmy innowacyjni, elastyczni, podążamy zgodnie z trendami, staramy się wnosić nowe pomysły i rozwiązania.
Nasze fronty meblowe sprzedawane są w całej Polsce poprzez siec hurtowni oraz bezpośrednio w siedzibie firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 

Od 1 lipca 2011r. nasze fronty oznaczone są hologramem z naszym logo, który jest gwarantem oryginalności oraz jakości naszych produktów.

 

O nas
O nas
O nas
O nas

Sieć sprzedaży


W celu znalezienia hurtowni znajdującej się najbliżej Państwa lokalizacji oferującej fronty z naszej oferty, proszę wpisać miasto i/lub kod pocztowy, bądź skorzystać z automatycznego wykrywania bieżącej lokalizacji.

Przejdź do góry strony