Pastelowe odcienie z kolekcji Kristall Satina

Frontpol Fronty Kuchenne Meblowe Akrylowe
Pastelowe odcienie z kolekcji Kristall Satina
Pastelowe odcienie z kolekcji Kristall Satina
Pastelowe odcienie z kolekcji Kristall Satina

Pastelowe odcienie z kolekcji Kristall Satina

Utworzono: 07-09-2019

Kolory pastelowe znajdziemy głównie w harmonijnych, stonowanych aranżacjach. Według psychologów te łagodne i nieco przygaszone barwy potrafią wprowadzić nas w stan odprężenia. Dlatego są polecane zwłaszcza wtedy, gdy chcemy stworzyć oazę spokoju w sypialni, łazience lub salonie. I właśnie takim wnętrzom dedykowana jest najnowsza propozycja Frontpolu, czyli pastelowe odcienie z kolekcji Kristall Satina.

Dodaj wnętrzu subtelności

Pastelowa kolorystyka wprowadza do pomieszczenia elegancję, delikatność, a także swoisty, wręcz kobiecy urok. Nienarzucające się, stonowane barwy sprzyjają odpoczynkowi i są szczególnie polecane przy urządzaniu sypialni i pokojów dziennych. Pastele nie opatrzą się zbyt szybko, raczej nigdy nie wyjdą z mody, a do tego będą pasować dosłownie do każdego pomieszczenia. Z tych względów stanowią wyjątkowo uniwersalne i bezpieczne rozwiązanie.

Postaw na barwy jasne i odświeżające

Wybór stonowanych barw sprawdzi się zarówno we wnętrzach minimalistycznych, jak i w aranżacjach pełnych przepychu. Pastele mogą być tłem dla każdego rodzaju dodatków i ozdób, ponieważ same w sobie nie męczą wzroku i są dość neutralne. Szczególnie dobrze prezentują się zestawione z drewnem, złotem, bielą i szarością.

Co więcej, pastelowe odcienie wykazują relaksujący wpływ na naszą psychikę. Delikatne i słabo nasycone kolory stanowią więc idealne rozwiązanie dla osób zabieganych, szukających oderwania od stresów codzienności. Pasują także do małych, wąskich wnętrz, gdyż optycznie powiększają pomieszczenie (zwłaszcza w przypadku jaśniejszych odcieni i gładkich faktur).

Pastelowa kolekcja Kristall Satina

Kristall Satina to nowa jakość w dziedzinie frontów o jedwabistym wykończeniu. Powierzchnia o grubości 2 mm daje głębię szkła, a ponadto zapewnia wygodę i bezpieczeństwo (jest nietłukąca). Fronty Kristall Satina w porównaniu do frontów szklanych są o wiele lżejsze, bezpieczniejsze i łatwiejsze w obróbce.

Występują w 4 wyjątkowych odcieniach:

  • Laguna,
  • Latte,
  • Szary,
  • Ciemnoszary.

Sieć sprzedaży


W celu znalezienia hurtowni znajdującej się najbliżej Państwa lokalizacji oferującej fronty z naszej oferty, proszę wpisać miasto i/lub kod pocztowy, bądź skorzystać z automatycznego wykrywania bieżącej lokalizacji.

Przejdź do góry strony