NOWOŚĆ. OD KWIETNIA 2017 MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA NAWIERCEŃ

Frontpol Fronty Kuchenne Meblowe Akrylowe
Utworzono: 31-03-2017

Już od kwietnia 2017 r. dostępna będzie nowa usługa!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadzamy możliwość zamówienia nawierceń do wszystkich frontów z naszej oferty. 

Nawiercanie frontów

Jest to usługa polegająca na wywierceniu otworu o średnicy 35 mm i głębokości 13 mm oraz dwóch otworów średnicy 2 mm i głębokości 1 mm. Otwory te umożliwiają odpowiednie umieszczenie wkrętów mocujących zawias. Środek nawiertu pod puszkę zawiasu umieszczamy zwykle w odległości 100 mm od dolnej lub górnej krawędzi frontu.

Jeśli zachodzi potrzeba montażu większej ilości zawiasów, wówczas wykonujemy dodatkowe otwory i rozmieszczamy je symetrycznie między dwoma skrajnymi.

Zarówno rozstaw otworów mocujących, jak i odległość otworu na puszkę zawiasu od krawędzi bocznej frontu (5mm), dostosowujemy do standardowych zawiasów puszkowych lub zawiasów z cichym domykaniem.

Aby skorzystać z tej usługi, przy składaniu zamówienia prosimy o dopisek „nawiercenie pod zawias” przy wybranym wymiarze.

Masz pytanie? Zadzwoń – chętnie pomożemy!
tel. +48 790 700 366, 535 700 336
e-mail: biuro@frontpol.pl 

NOWOŚĆ. OD KWIETNIA 2017 MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA NAWIERCEŃ
NOWOŚĆ. OD KWIETNIA 2017 MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA NAWIERCEŃ

Sieć sprzedaży


W celu znalezienia hurtowni znajdującej się najbliżej Państwa lokalizacji oferującej fronty z naszej oferty, proszę wpisać miasto i/lub kod pocztowy, bądź skorzystać z automatycznego wykrywania bieżącej lokalizacji.

Przejdź do góry strony