Frontpol Fronty Kuchenne Meblowe Akrylowe

NOWOŚĆ. OD KWIETNIA 2017 MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA NAWIERCEŃ

Już od kwietnia 2017 r. dostępna będzie nowa usługa!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadzamy możliwość zamówienia nawierceń do wszystkich frontów z naszej oferty. 

Nawiercanie frontów

Jest to usługa polegająca na wywierceniu otworu o średnicy 35 mm i głębokości 13 mm oraz dwóch otworów średnicy 2 mm i głębokości 1 mm. Otwory te umożliwiają odpowiednie umieszczenie wkrętów mocujących zawias. Środek nawiertu pod puszkę zawiasu umieszczamy zwykle w odległości 100 mm od dolnej lub górnej krawędzi frontu.

Jeśli zachodzi potrzeba montażu większej ilości zawiasów, wówczas wykonujemy dodatkowe otwory i rozmieszczamy je symetrycznie między dwoma skrajnymi.

Zarówno rozstaw otworów mocujących, jak i odległość otworu na puszkę zawiasu od krawędzi bocznej frontu (5mm), dostosowujemy do standardowych zawiasów puszkowych lub zawiasów z cichym domykaniem.

Aby skorzystać z tej usługi, przy składaniu zamówienia prosimy o dopisek „nawiercenie pod zawias” przy wybranym wymiarze.

Masz pytanie? Zadzwoń – chętnie pomożemy!
tel. +48 790 700 366, 535 700 336
e-mail: biuro@frontpol.pl 

NOWOŚĆ. OD KWIETNIA 2017 MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA NAWIERCEŃ
NOWOŚĆ. OD KWIETNIA 2017 MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA NAWIERCEŃ

Sieć sprzedaży


Już od kwietnia 2017 r. dostępna będzie nowa usługa! Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadzamy możliwość zamówienia nawierceń do wszystkich frontów z naszej oferty. 

Przejdź do góry strony