Fronty meblowe 38 mm z obrzeżem Alu 3D

Frontpol Fronty Kuchenne Meblowe Akrylowe

Fronty meblowe 38 mm z obrzeżem Alu 3D

Utworzono: 28-08-2013

Frontpol produkuje fronty i formatki meblowe, bazując na płytach niemieckiej firmy Niemann Moebelteile. Ich współpraca jest na tyle ścisła, że każdy nowy produkt czy nowa kolorystyka przenoszone są automatycznie na lokalny rynek. Do niedawna Frontpol stosował standardowe fronty meblowe grubości płyt, ale od pewnego czasu produkuje również formatki z płyt o grubości 38 mm. Pierwszymi kolorami obrzeży do płyt grubych były czarny i polarny, ale od lutego klienci mogą zamawiać fronty meblowe pogrubiane wykończone obrzeżem Alu 3D – imitacją aluminium z efektem trójwymiarowości. Kolor ten pasuje do 99 proc. oferty kolorystycznej płyt.

– Dążymy do tego, aby klienci mieli coraz większy wybór na rynku komponentów meblowych, a grube fronty meblowe są tego przykładem – mówi Paweł Antosz, współwłaściciel firmy frontów meblowych Frontpol. – Zaproponowane przez nas nowe obrzeże Alu 3D z jednej strony jest atrakcyjne ze względu na swoje walory wizualne, a z drugiej – z uwagi na dopasowanie, współgranie z kolorystyką dostępnych grubych płyt. Obecnie klienci mają więc do wyboru fronty meblowe o grubości 38 mm z obrzeżami: czarnym, polarnym oraz Alu 3D.

Oprócz nowego obrzeża do płyt grubych, nowością produktową firmy jest obrzeże Duo Kubanit, które powiększyło rodzinę obrzeży Duo (czarne, polarne, krem, czerwone oraz antracyt). Od marca Frontpol oferuje także nowy asortyment – fronty meblowe produkowane na bazie płyt słowackiej firmy bucina ddd.

– Na początek wprowadziliśmy cztery kolory: Orfeo ciemne, Orfeo jasne, dąb Santana oraz Maghreb. Wszystkie pozostałe kolory dostępne będą na zamówienie – mówi Paweł Antosz. – Czas realizacji również pozostanie bez zmian. Dodatkowym plusem jest dostępność szerokich obrzeży w tych kolorach. Oferta skierowana jest do wymagających klientów, ceniących wysoką jakość wykonania. Te cztery nowe kolory będą też dostępne w Internetowym Systemie Zamówień. Jest to doskonałe narzędzie, dzięki któremu jego użytkownicy mają wgląd we wszystkie nowości wchodzące na bieżąco, a jest to tylko jedna z wielu zalet, które zostały stworzone dla wygody klientów, zarówno hurtowni, jak i fabryk mebli czy stolarzy.

 

Sieć sprzedaży


W celu znalezienia hurtowni znajdującej się najbliżej Państwa lokalizacji oferującej fronty z naszej oferty, proszę wpisać miasto i/lub kod pocztowy, bądź skorzystać z automatycznego wykrywania bieżącej lokalizacji.

Przejdź do góry strony