Matowa stal – popularny trend w urządzaniu kuchni. Przedstawiamy jesienne nowości!

Frontpol Fronty Kuchenne Meblowe Akrylowe
Matowa stal – popularny trend w urządzaniu kuchni. Przedstawiamy jesienne nowości!
Matowa stal – popularny trend w urządzaniu kuchni. Przedstawiamy jesienne nowości!
Utworzono: 03-11-2017

Jesienią do asortymentu firmy Frontpol dołączyły dekory Inox. To wyjątkowa seria frontów, które wpisują się w obecnie panujący trend na metaliczny mat. Dekory Inox posiadają uszlachetnioną powierzchnię stali szczotkowanej, która dodaje elegancji każdej kuchni. Podpowiadamy, do jakich wnętrz pasują najbardziej!

Powierzchnie meblowe inspirowane metalem coraz częściej pojawiają się na stronach poświęconych urządzaniu wnętrz. Dawniej kojarzyły się przede wszystkim z lokalami gastronomicznymi. Obecnie stanowią oryginalny trend chętnie wykorzystywany w urządzaniu domowych kuchni. Ich dość chłodna, ale jednocześnie wyjątkowo elegancka stylistyka sprawia, że decyduje się na nie coraz więcej osób.

Do jakich wnętrz pasują powierzchnie metalowe?

Wbrew pozorom, fronty meblowe inspirowane stalą pasują nie tylko do nowoczesnych, industrialnych pomieszczeń. Chociaż właśnie w takich kuchniach odnajdują się najlepiej, wpisując się w ich minimalistyczną aranżację, architekci wnętrz przepowiadają im sukces również w klimacie vintage i sielsko-wiejskich stylizacjach. Skąd pomysł na takie połączenie? Stal stanowi świetne tło dla dodatków i ścian w każdej kolorystyce. Wybierając ten rodzaj mebli, bez problemu stworzymy barwną, interesującą aranżację utrzymaną w dowolnym stylu – zarówno nowoczesnym, jak i klasycznym.

Fronty inspirowane stalą najlepiej komponują się ze sprzętem AGD w tym samym kolorze. Dzięki jednolitemu zabarwieniu wyposażenia kuchni uzyskamy efekt spójności aranżacyjnej. Nie będzie to trudne – wielu producentów oferuje stalowe lodówki, kuchenki, czy okapy, dlatego znalezienie właściwego sprzętu nie powinno sprawić większego problemu.

Dekor Inox – czym się wyróżnia?

Meble, które są w całości wykonane ze stali, mogą być dość trudne w utrzymaniu. Firma Frontpol, wychodząc naprzeciw panującym trendom, od dłuższego czasu oferuje klientom serię Pianovo Metal, dostępną zarówno w jasnych i chłodnych odcieniach (Chrom, Tytan i Stal), jak i ciepłych, z domieszką beżowych i pomarańczowych tonów (Miedź i najnowszy Złoty Szampański). Od teraz, wśród naszych produktów można znaleźć również dekory Inox w trzech ciemnych kolorach: Lava, Grafit i Czarny.

To fronty matowe o uszlachetnionej powierzchni stali szczotkowanej. Są całkowicie wodoodporne i tak jak wszystkie produkty firmy Frontpol, wyjątkowo trwałe i odporne na zużycie. Stal w ciemnym, eleganckim tonie pozwala na urządzenie kuchni w stylu industrialnym, a także na stworzenie idealnego tła dla wielobarwnych dodatków. Przy odpowiednim oświetleniu, ten rodzaj frontów pozwoli uzyskać efekt wyjątkowej czystości i funkcjonalności.

Dekory Inox oraz Pianovo Metal dają wiele możliwości – na ich tle, podobnie jak w przypadku białych, jednolitych mebli, uzyskamy dokładnie taki rezultat, jakiego oczekujemy. Wszystko zależy tak naprawdę od naszych upodobań, gustu i inspiracji.

Sieć sprzedaży


W celu znalezienia hurtowni znajdującej się najbliżej Państwa lokalizacji oferującej fronty z naszej oferty, proszę wpisać miasto i/lub kod pocztowy, bądź skorzystać z automatycznego wykrywania bieżącej lokalizacji.

Przejdź do góry strony