Frontpol Fronty Kuchenne Meblowe Akrylowe

Czerwień w błyszczącym połysku

Powierzchnie w wysokim połysku nie tracą na popularności, wręcz przeciwnie: są nadal pozytywnie odbierane przez rynek. Klienci chętnie posługują się kolorami, i to intensywnymi, co było przyczyną tego, że firma Frontpol zdecydowała się poszerzyć swoją ofertę o kolejne produkty w wysokim połysku.

– Wprowadziliśmy cztery nowe kolory frontów meblowych polygloss: cappuccino, czerwony, markassar cayo i orzech baltimore – mówi Paweł Antosz, współwłaściciel firmy. – Cappuccino i czerwony mieliśmy do tej pory w akrylu, ale klienci dopytywali o fronty, których lewa strona miałaby taki sam kolor co wierzchnia.

Fronty meblowe akrylowe tego nie mają, ale fronty meblowe polygloss już tak. Fronty meblowe polygloss zawsze mają po lewej stronie melaminę pod kolor frontu. Od tego roku mamy więc te kolory w wysokim połysku, gdzie obie strony płyt cechuje ta sama barwa. Idąc za sugestią kontrahentów, postanowiliśmy dołożyć dwa kolejne fronty meblowe dekory w wysokim połysku: markassar cayo i orzech baltimore. Firma Frontpol jest producentem frontów i formatek meblowych. Od początku działalności współpracuje z niemiecką firmą Niemann Moebelteile, dostawcą wysokojakościowch płyt meblowych. Każda nowa propozycja zachodniego partnera przenoszona jest na polski rynek, tak aby klienci firmy mieli także szybki dostęp do nowości. Ostatnim pomysłem firmy Frontpol jest ankieta dostępna na jej stronie internetowej, a dotycząca propozycji kolorów frotów meblowych, które mogłyby dołączyć do oferty firmy. Klienci mają więc możliwość bezpośredniego wpłynięcia na jej decyzje sprzedażowe. Od lutego można także zamawiać fronty meblowe o grubości 38 mm we wszystkich dostępnych do tej pory kolorach, oklejane obrzeżem Alu 3D.

Sieć sprzedaży


W styczniu firma Frontpol zasiliła ofertę kolejnymi produktami w intrygujących dekorach polygloss. Są to cztery wybarwienia – taupe, czerwony, markassar cayo oraz orzech baltimore.

Przejdź do góry strony