13 nowych akryli i głębokie struktury frontów meblowych

Frontpol Fronty Kuchenne Meblowe Akrylowe

13 nowych akryli i głębokie struktury frontów meblowych

Utworzono: 28-08-2013

Ostatni czas był dla firmy Frontpol bardzo intensywny. Wiele się zmieniało i reorganizowało, tak pod względem logistycznym, jak i produktowym. Przeniesiona została siedziba firmy, ale i znacznie rozszerzona lista ofertowa. Dokładnie 20 maja Frontpol poszerzył ofertę frontów meblowych akrylowych o serię Premium X – 13 nowych kolorów. Ich główną zaletą jest podwyższona odporność na zadrapania i brak konieczności używania mleczek.

– Jest to najszersza oferta kolorystyczna na rynku, którą będziemy sukcesywnie poszerzać – mówi Paweł Antosz, współwłaściciel firmy. – Dotychczasowe kolory zostały zastąpione nowymi odpowiednikami: śnieżnobiały (polarny), biały, kremowy, cappuccino, czerwony, bordo, fiolet, ziemisty, czarny, oxyd, kubanit, antracyt i srebrny. Pozostałe kolory pozostają bez zmian.

Producent wzbogacił także ofertę frontów meblowych z grupy Polygloss o kolejne kolory: Silk, Graphite oraz Aluminium i wprowadził dekor flash – tak jak pozostałe dekory – w kolorach śnieżnobiałym (polarnym) oraz czarnym.

Klientom szukającym ciekawych rozwiązań w segmencie frontów meblowych Frontpol proponuje fronty 3D – wykonywane na bazie płyty MDF, od przodu głęboko strukturyzowane i pokryte folią PCV, od tyłu wykończone białą melaminą (grubość ze względu na głębokie wzory może się wahać), fronty meblowe gięte – polygloss i akrylowe oraz fronty meblowe skórzane – formatki MDF obłożone naturalną skórą – ze skóry gładkiej w kolorze czarnym, ze skóry karbowanej w kolorach beżowym, karmelowym, ciemnym brązie i czarnym. Ze względu na skomplikowany proces produkcyjny czas realizacji zamówień na fronty meblowe gięte, panele 3D oraz skóry może wydłużyć się do 4 tygodni.

 

Sieć sprzedaży


W celu znalezienia hurtowni znajdującej się najbliżej Państwa lokalizacji oferującej fronty z naszej oferty, proszę wpisać miasto i/lub kod pocztowy, bądź skorzystać z automatycznego wykrywania bieżącej lokalizacji.

Przejdź do góry strony